Blog o skákacích botách

Drobné úpravy a aktualizace

28. 7. 2014

Drobné aktualizace webu, větší snad již brzy.

Spouštím web

31. 3. 2012

Skákací.cz přináší informace o novém fenoménu - skákacích botech. Aktuálně je zde možné najít základní informace o skákání, fotky, videa, tento blog a tipy, kde boty pořídit.

Jak to všechno začalo? Zhruba půl roku jsem uvažoval o vytvoření webu o mém koníčku - skákání na sedmimílových botech. Vzhledem k tomu, že součástí jednoho kurzu, který ve škole studuji, je vytvoření jednoduchého webu, konečně byla další motivace jej vytvořit. Server začíná jako malý web o pěti stránkách, protože to aktuálně potřebám plně dostačuje, ale uvidíme, do čeho se časem vyvine. :)

Autor webu Jan Zaškolný

Autorem tohoto webu je Jan Zaškolný, 34letý student pocházející z Ostravy, který se kromě skákání na skákacích sedmimílových botech věnuje také studiu vysoké školy v Praze. Powerbocking objevil v roce 2011 a ihned jej přidal ke svým oblíbeným sportům, mezi které patří například také freelinining (jízda na freeline skates). Miluje zkoušení nových věcí a adrenalin, o čemž svědčí i to, že v roce 2010 absolvoval tandemový seskok z výšky 4000 metrů. Skákání má prostě v krvi.

Skákací.cz © 2024 webdesign Jan Zaškolný

Kontakt: email@janzaskolny.cz